top of page
376803084_10223669048180418_619261013757289740_n.jpg

Ahoj, jsem Martin. Jsem profesionální kouč.

Návrh bez názvu (3)_edited_edited.png

Rád se stanu Vaším parťákem na cestě ke spokojenějšímu životu. 

Koučování
s Martinem

Pár slov na úvod. Jsem průvodce a parťák pro své klienty na cestě k úspěšnějšímu, spokojenějšímu či vědomějšímu životu. Koučovací přístup je pro mě téma již několik let. Řídím se etickým kodexem kouče, a ve vztahu s klientem podporuji maximální důvěru a otevřenost. Absolvoval jsem akreditovaný koučovací výcvik v Koučink centrum Praha. Nyní jsem ve výcviku v NLP koučovacím přístupu.

Kdy využít kouče?

Kouč je průvodce na cestě ke změně či urovnání si Vašich myšlenek. Jedná se o přístup, který umí rozmotat naše myšlenky a vnést více světla do toho, nad čím možná dlouhodbě přemýšlíte. Možná už teď víte, jak svoji situaci řešit. Jen se Vás nikdo správně nezeptal. Kouče využijte když jste zmateni ve svých snech, když se potřebujete rozhodnout mezi více variantami, při plánování projektů a tak dále. Koučink se dá využít vždy, když přichází na řadu Vaše hlava a potřebuje pomoc. 

 

Jak poznám, že koučování funguje?
Je to jakobyste zaklepali na zavřené dvře a ony se otevřely. Jestli je koučování účinné poznáte na svých pocitech se kterými odcházíte, na míře Vaší motivace něco změnit a také tehdy, kdy najednou víte, co mátě dělat. Nečekejte však zázraky přes noc. Koučování je proces a je důležité být k sobě upřímný/á, otevřený/a a hlavně trpělivý/a.

Co kouč nedělá?

Kouč Vám nebude říkat, co máte dělat a co je správné. Na to si přijdete vy sami. Kouč nehodnotí Vaše myšlenky a neříká, tohle je už moc a tohle je špatně nebo dobře. Kouč hlídá proces sezení, který je důležité dodržet, aby jste neodcházeli ještě více zmateni.

Je koučovatelný každý?

Budu upřímný a řeknu bohužel ne. Na první dobrou bychom mohli říct ano, každého můžeme koučovat, ale člověk s fixním myšlením, který nechce hledat řešení a čeká na rady zvenčí bohužel nebude na koučování získávat to, co by očekával. 

Jaká jsou nejčastější témata?

Chci zhubnout, chci začít cvičit, chci se naučit anglicky a všechna další předsevzetí, které sice chceme, i víme jak na ně, ale neděláme je. Potíž bude v motivaci, proč byste to skutečně měli dělat. Dále se často objevují témata na plánování projektů, kariérní témata, vztahové potíže, nespokojenost se současným stavem, hledání smyslu života nebo třeba i plánování rekonstrukce domu. 

Jak probíhá setkání?

Než se společně setkáme a vy se rozhodnete nasednout na vlnu koučování, máte 15 minutovou telefonickou konzultaci zdarma, kde se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá.

 

Následně na prvním setkání začneme rozmotávat klubko vašeho tématu. Vycházím z klasických koučovacích metod a volím ty, které jsou v danou situaci nejpřínosnější. Ze setkání dostáváte zápis. Z praxe už nyní vím, že nebude stačit jedno setkání. Doporčuji mezi jednotlivými setkáními 7 - 14 dnů. To se domluvíme dle vašich potřeb. 

Kolik to stojí?

Setkání trvá vždy 60 minut a cena je 750 Kč. Pro studenty a maminky na mateřské nabízím slevu 15 % na všechna setkání. Spojit se můžeme online, lepší je však osobní setkání. Osobně jsem Vám k dispozici v Brně a blízkém okolí. Domluvme se však dle Vašich potřeb. 

Balíčky

bottom of page