top of page

Obchodní podmínky

Rezervace místa na workshop a platba

Na základě vyplněného objednávkového formuláře, telefonického hovoru či emailové komunikace Vám rezervujeme místo na daném workshopu, specifikovaného v objednávce. Po této rezervaci obdržíte do emailu výzvu k platbě a zálohovou objednávku na celou částku kurzu. Po zaplacení zálohové objednávky, tedy přičtení peněz na náš účet je vaše rezervace platná. Splatnost zálohové objednávky je vždy 7 dnů. Pokud neproběhne platba v tomto termínu je objednávka rezervace automaticky zrušena. Případné prodloužení splatnosti je nutné pouze po předchozí domluvě.

Je-li termín splatnost kratší než termín realizace workshopu, je splatnost před termínem workshopu. Účastník se jej tedy nemůže účastnit není-li platba na účtu organizátora v den, kdy se má workshop realizovat. Toto se týká jen objednávek na poslední chvíli.

Potvrzení rezervace místa na workshopu zasíláme do 24 hodin. Potvrzení o úhradě, a tedy i závazné obsazení na workshopu potvrzujeme do následujícího pracovního dne od připsání peněz na účet organizátora.

Zákazníci mladší 16ti let musí provést registraci přes svého zákonného zástupce.

V rámci objednávky zpracováváme nezbytné osobní údaje. Více o zásadě ochrany osobních údajů naleznete v záložce KONTAKTY.

Ceny jsou na webu uváděny v konečné výši. V ceně je zahrnuta účast na kurzu a tištěné materiály, které jsou nezbytné k realizaci kurzu.

 

Platba za dárkový poukaz

Pro objednávku dárkového poukazu je nutné vyplnit objednávkový formulář na webu rozvojtislusi.cz. Po vyplnění objednávky se odesílá zálohová objednávka k úhradě, a to na celou částku. Po zaplacení (připsání peněz na účet) odesíláme na uvedený email vyhotovený poukaz, který si objednávající sám vytiskne nebo jinak předá dané osobě. Majitel voucheru si následně na webu rozvojtislusi.cz vybere termín kurzu a napíše na email info@rozvojtislusi.cz, kde uvede výběr termínu a připojí speciální kód uvedený na voucheru. Na základě tohoto emailu bude dané místo platně objednáno.

 

Storno podmínky

Stornování ze strany účastníka

Při stornování kurzu 2 týdny a více před školením, vám vrátíme 100 % zaplacených peněz, případně lze vybrat jakýkoliv jiný termín. Stornování musí být písemně na email info@rozvojtislusi.cz.

Při stornování účasti na workshopu 6. – 13. dnů před termínem kurzu je storno 35 % z částky.

Při stornování účasti na workshopu méně než 6. dnů před realizací termínu je storno 60 % z částky.

Při stornování účasti na workshopu 24 hodin před realizací termínu je storno 80 % z částky.

Alternativou je výběr nového termínu.

Stornování školení a workshopů v důsledků nařízení vlády

V případě omezení shromažďování na vzdělávacích akcích se řídíme aktuálním nařízením vlády. Na všech workshopech dodržujeme platná opatření. V případě zrušení termínu lze využít náhradní termín případně lze realizovat setkání online formou, v případě souhlasu účastníků. Kurzy, které budou objednány jsou automaticky platné a lze je využít výběrem na nový termín, případně Vám vzniká nárok na vrácení 100 % částky.

Storno ze strany organizátora

Organizátor workshopu si vyhrazuje právo na změnu termínu či zrušení workshopu. Důvod zrušení je nenaplnění požadované kapacity workshopu, která je vždy uvedena při objednávce daného workshopu v části „praktické informace“. V tomto případě vám do 7 dnů od zrušení vyplatíme zaplacené náklady na workshop zpět na Váš účet nebo si lze rezervovat nový termín workshopu.

Storno z důvodu nemoci organizátorů či vyšší moci. V tomto případě Vám náleží možnost vrácení celé zaplacené částky nebo změna termínu workshopu.

Další informace ke stornování

Provádí se vždy písemným oznámením na email info@rozvojtislusi.cz

V případě, že se nemůžete sami účastnit workshopu, lze poslat náhradníka. Hlásí se předem telefonicky či emailem. Finanční narovnání si řešíte s náhradníkem po vlastní ose a organizátor do něj nijak nezasahuje.

Ochrana díla

Účastníkům workshopu není povoleno pořizovat audiovizuální záznamy, pokud není schváleno organizátory. Stejně tak je zakázáno kopírovat, šířit, komerčně i osobně využívat k dalším prezentacím. Veškeré produkty, které splňují znaky autorského díla ve smyslu Autorského zákona, jsou autorskoprávně chráněny. Záznamy online workshopů jsou určeny jen fyzickým osobám pro jejich osobní potřebu. Její použití pro potřeby obchodních korporací, poskytnutí záznamu třetí osobě, jejich zveřejnění či jakékoli jiné zneužití je zakázáno a představuje porušení těchto Obchodních podmínek.

Ochrana osobních údajů

V rámci objednávky workshopů a voucherů zpracováváme nezbytné osobní údaje. Více o zásadě ochrany osobních údajů naleznete v záložce KONTAKTY.

 

Tyto Obchodní podmínky vstupují v účinnost dne 7.12.2021.

bottom of page