top of page
Martin (7 of 45).jpg

Osobní koučink

Martin Novák - Kouč

Pár slov na úvod. Jsem průvodce a parťák pro své klienty na cestě k úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu. Koučovací přístup je pro mě téma již několik let. Řídím se etickým kodexem kouče, a ve vztahu s klientem podporuji maximální důvěru a otevřenost. Absolvoval jsem akreditovaný koučovací výcvik v Koučink centrum Praha. Nyní jsem ve výcviku v NLP koučovacím přístupu pod vedením Kristiny Klimszové.

Jak Vám mohu být užitečný? 

Vydáme se spolu na cestu ke změně ve Vašem životě či urovnání si Vašich pohledů a přístupů. Koučování je technika, která umí rozmotat vaše myšlenky a vnést více světla do toho, nad čím možná dlouhodobě přemýšlíte. Tím Vás vyvést z temného lesa a najít cestu, jak dál. 

 

"Možná už teď víte, jak svoji situaci řešit. Jen se Vás nikdo správně nezeptal."

 

V jakých situacích se obrátit na kouče?

  • jste zmateni ve svých myšlenkách,

  • když se potřebujete rozhodnout,

  • při plánování projektů,

  • když se točíte ve svém životě, 

  • když potřebujete najít smysl svého bytí, 

  • když potřebujete získat nadhled, 

  • chcete pomoci s rozvojem svým nebo i svého týmů,

  • zvažujete změnu kariéry,

  • a jiná vlastní témata, který aktuálně řešíte. 

"Koučink se dá využít vždy, když přichází na řadu Vaše hlava, srdce a potřebují pomoc." 

 

Jak poznáte, že koučování funguje?
Je to jako byste zaklepali na zavřené dveře a ony se otevřely. Jestli je koučování účinné poznáte na svých pocitech, se kterými odcházíte. Na míře Vaší motivace něco změnit a také tehdy, kdy najednou víte, co mátě dělat. Nečekejte však zázraky přes noc. Koučování je proces a je důležité být k sobě upřímný/á, otevřený/a a hlavně trpělivý/a.

Martin Novák - Koučování / Brno

"Chcete pochopit sami sebe a dosáhnout toho, co je pro Vás v životě důležité?"

12.png

Co kouč nedělá?

Kouč Vám nebude říkat, co máte dělat a co je správné. Na tyto otázky si musíte najít odpovědi vy sami. Kouč nehodnotí Vaše myšlenky a neříká, tohle je už moc a tohle je špatně nebo dobře. Kouč hlídá proces sezení, který je důležité dodržet, aby jste odcházeli se zážitkem, jasnější myslí a cílem stanoveným na dané setkání. 

Je koučovatelný každý?

Budu upřímný a řeknu bohužel ne. Na první dobrou bychom mohli říct ano, každého můžeme koučovat, ale člověk s fixním myšlením, který nechce hledat řešení a čeká na rady zvenčí bohužel nebude na koučování získávat to, co by očekával. Myslím, že je fér to říct již nyní. 

Jaká jsou nejčastější témata?

Chci zhubnout, chci začít cvičit, chci se naučit anglicky a všechna další předsevzetí, které sice chceme, i víme jak na ně, ale neděláme je. Potíž bude v motivaci, proč byste to skutečně měli dělat. Dále se často objevují témata na plánování projektů, kariérní růst, problémy ve vztazích, nespokojenost se současným stavem, hledání smyslu života nebo třeba i plánování rekonstrukce domu. Každé Vaše téma má svoji důležitost.

První společné setkání

Než se společně setkáme a vy se rozhodnete nasednout na vlnu koučování, máte 15 minutovou telefonickou konzultaci zdarma, kde se můžete zeptat na vše, co Vás zajímá.

 

Následně na prvním setkání začneme rozmotávat klubko vašeho tématu. Vycházím z klasických koučovacích metod a volím ty, které jsou v danou situaci nejpřínosnější. Ze setkání dostáváte zápis. Z praxe už nyní vím, že nebude stačit jedno setkání. Doporučuji mezi jednotlivými setkáními rozptyl 2 - 4 týdny. To se domluvíme dle vašich potřeb. V některých tématech aplikuji NLP koučovací techniky. 

Cena 

Setkání trvá vždy 60 minut a cena je 800 Kč. Pro studenty a maminky na mateřské nabízím slevu 15 % na všechna setkání. Spojit se můžeme online, lepší je však osobní setkání. Osobně jsem Vám k dispozici v Brně

a okolí. Domluvme se však dle Vašich potřeb. 

Balíčky, ze kterých si lze vybrat

1 setkání / 800 Kč 
60 minut
Online nebo osobně

 
3 setkání / 2.350 Kč 
3x60 minut
Online nebo osobně

 
6 setkání / 4.600 Kč 
6x60 minut
Online nebo osobně

 

V případě zrušení schůzky z Vaší strany 24 hodin předem a méně před jejím konáním, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 70%.

 

Částka v případě jednoho koučování se platí ihned po setkání. V případě balíčku 3 nebo 6 setkání se hradí částka předem. Lze nastavit i individuální plán a počet setkání. 

Pro objednání termínů mě kontaktujte přes žluté tlačítko "Chci koučink s Martinem" nebo na info@rozvojtislusi.cz.

bottom of page